GARŠAS

AR AUGĻIEM

Mūsu pirmais un līdz šim iemīļotākais produkts. Sastāvā  pilngraudu auzu pārslas, rozīnes, dateles,plūmes, aprikozes un čia sēklas. Salda garša, īpaši iecienīta bērnu vidū. Garšos arī tiem, kas nemīl rozīnes, jo reti kurš tās spēs sajust kopējā augļu garšas buķetē. Ļoti iecienīts kā klasiskais brokastu muslis ar pienu, jogurtu, kefīru. Īpaši salds kļūst, aplejot ar siltu pienu – gatava putra pāris minūtēs. Saldā garša pankūku, kūku un cepumu mīklās ļauj pievienot mazāk cukura.

AR OGĀM

Saldskābs. Sastāvā pilngraudu auzu pārslas, rozīnes, avenes, dzērvenes, godži ogas un pūsts amarants. Ļoti iecienīts ne tikai klasiskā veidā, bet arī saldskābajām kūku pamatnēm, kokteiļos un desertos.

AR SĒKLĀM

Bāzisks, garšos tiem, kam negaršo saldumi. Bieži vien nenovērtēts produkts, jo sastāvā pilngraudu auzu pārslas, linsēklas, grauzdētas kaņepes, ķirbju sēklas, mandeles, uzpūsta kvinoja, un melnās ķimenes. Šis produkts ir īpašs, jo sastāvā esošās grauzdētās kaņepes piedod aromātisku garšu, ideāls sāļajiem ēdieniem gan miltu vienā, gan  rīvmaizes vietā panēšanā. Visbiežāk izmanto maizes cepšanā kā galveno sastāvdaļu, aizstājot baltos miltus. Iecienīts sportistu vidū uzturvērtības dēļ.

Ar ķiršiem

Salds. Sastāvā pilngraudu auzu pārlsas, rozīnes, ķirši, pūsta spelta un aronijas. Bieži izmanto kūku pamatnēs, kēksos un pankūku, cepumu mīklā.

Ar mango

Eksotiska garša, kuru piešķir pievienotie mango un banāni. Ideāls ne tikai brokastīs, bet arī dažādos desertos, kūku un cepumu mīklās.

× Sazinies ar mums